Hamile Abiye Elbise Modelleri

Anne adayları için hamileliğin ilerleyen aylarında istedikleri tarzda hamile abiye modelleri bulmak zor olabilir. Ancak günümüzde tekstil sektörü anne adaylarına yönelik bir birinden şık kreasyonlar hazırlıyor. Hamilelik döneminde de istediğiniz tarzda kıyafet bulmak artık çok kolay. Özellikle online alışveriş siteleri bu konuda oldukça zengin. Sizde bu zengin ürün yelpazesi içinde zevkinize uygun bir model mutlaka bulabilirsiniz.

Hamile Abiye Elbiseler

Anne adayları, düğün ve davetlerin, organizasyon ve partilerin en göz kamaştırıcı kişileri arasına girmek için bir birinden güzel hamile abiye modelleri seçebilir. Hamile abiyelerinde genellikle A kesim modeller tercih edilmiş. En çok kullanılan kumaşlar ise ipek, şifon ve dantel. Dantelin zarafeti hiçbir şey ile değişilmez. Aynı zamanda her sezon kullanılabilen dantel, anne adaylarına çok yakışır. Robadan pili veya büzgüler ile daha rahat kesimler tercih edilebilir. Yakada kullanılan payet işlemeler de modellere ayrı bir zenginlik kazandırıyor.

Maksi Hamile Abiye Modelleri

Hamile abiyeleri genellikle diz üstü tasarlansa da maksi boy abiyeler oldukça göz dolduruyor. Genelde ipek ve şifon tercih edilen bu modellerde çoğunlukla robalı modeller kullanılmış. Robanın altında kullanılan kurdele ve kemer detayı da çoğu modelde göze çarpıyor. Anne adaylarının şık olması kadar rahat da olmasını sağlayan bu kesimler özellikle yaz aylarında çokça tercih edilecek gibi. Anne adaylarına en çok yakışan aksesuarlardan biri olan çiçek taçlarda bu modellerde tamamlayıcı olarak sıkça kullanılmış.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git