Transparan Abiye Modelleri

Sıra dışı seçimler yapmaktan hoşlananlar için özel gecelerde kullanılacak abiye modelinin tercihi de son derece ilgi çekici olmaktadır. Alışılmışın dışında, ilgi çekici ve özel bir elbise tercih etmek istiyorsanız transparan abiye modelleri arasından tarzınıza uygun seçimler yapmanız mümkün. Sırt, kol ve göğüs kısmında kullanılabilen transparan detayı ile özel gecelerin en ilgi çeken bayanı olabilirsiniz.

Ayrıca transparan deyince akla gelen ilk şey olan ‘’açık giyim’’ düşüncesine de son vermelisiniz. Elbiselerde kullanılan hafif dekolte detayı transparan olarak adlandırılmaktadır. Çoğu transparan abiyenin tül detayı ile kapatılması da bu durumun en iyi örneğidir.

Uzun transparan abiye modelleri seçimine baktığımızda 2019 yılına damga vuran en özel modeller sırt kısmında transparan detayına yer verilen abiyeler oluyor. Bu tarz şık abiyelerde kullanılan sırt kolyeleri ile elbiseye farklı bir hava katmak mümkündür. Göğüs kısmında kullanılan transparan detayını azaltmak içinse büyük ve gösterişli kolyeler tercih edilebilmektedir. Kendine ve vücuduna güvenenlerin seçimi ise bacak kısmında transparan detayına yer verilen abiyeler olmaktadır. Siz de özel gecelerde sıra dışı bir abiye seçimi yaparak güzelliğinizle baş döndürebilirsiniz.

 

Transparan abiye kullanırken tarzınızı belirlemek tamamen size kalıyor. İster küçük bir detaya, isterseniz de daha fark edilir bir transparan detaya yer verebilirsiniz. Göğüs kısmında kullanacağınız transparan detayının kadınsı görünümünüzü ön plana çıkaracağını göz ardı etmeyin. Bu nedenle elbisenizde tek bir bölgede transparan detay tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git