Püsküllü Abiye Modelleri

Özel davetlerde şık ve zarif görünmek isteyenler için abiye seçimi önemlidir. 2019 moda trendlerine baktığımızda abiyelerde kullanılan püskül detayı dikkat çekmektedir. Püsküllü abiye modelleri farklı tarz ve renk seçenekleri ile ön plana çıkarken tül detayının da bayanlar tarafından sevildiğini fark ediyoruz. Özellikle püsküllü uzun abiye modelleri sezonun öne çıkan trend seçimlerinden oluyor. Abiyelerde kullanılan püskül detayı kimi zaman yoğunken, kimi zamansa sadece etek kısmında ufak bir detay olarak göze çarpıyor. Balık model abiyelerin diz altından itibaren başlayan püskül detayı buna en güzel örnektir.

Şıklığını ön plana çıkarmak isteyenler için uzun püsküllü abiye modelleri ile bunu başarmak mümkündür. Hafif kabarık modeller bilhassa nişan ve söz davetleri için ideal olurken, düz püskül detaylı elbiseleri her ortamda kullanmak mümkün oluyor. Kısa abiyelerde etek kısmında kullanılan püskül detayı elbiseye farklı bir hava katarken kim zaman asimetrik kesimlerle farklı konseptlere imza atılıyor. Tüllü abiyeler bilhassa mezuniyet partileri için uçuş uçuş etek modelleriyle en çok tercih edilenlerden oluyor.

Dantelli  püsküllü abiye modelleri son dönemlerde oldukça trend modeller arasında yer alıyor. Birkaç sezondur moda dünyasındaki yerini koruyan dantel detayı ile püskül detayının bir arada kullanıldığı elbiseler her ortamda şık bir tarz yaratıyor. Püsküllü abiye kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta diğer detaylarda sadeliğin ön plana çıkmasıdır. Ayakkabı, çanta ve saç modelinizi sade tercih ederek elbisenizin püskül detayını ön plana çıkarmayı başarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git