Ünlü Damatlık Markaları Hanğileridir?

Ünlü Damatlık Markaları Hanğileridir?
25 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 2.319 kez okundu.

Düğün olunca söz konusu birçok ayrıntı belirmekte kafalarda. Günün prensi ve prensesi olan, gelin ve damatlar heyecanla gelinlik ve damatlık arayışına girerler. Gelinlik ve damatlık konusunda gelinler daha heyecanlı ve hevesli görünse de damatlar da bu özel günlerinde kullanacakları damatlığı heyecan ve itina ile seçerler. Bu sebeple yazımızda sizler için ünlü damatlık markaları konusunu derledik.

Ünlü Damatlık Markaları Nelerdir?

Damatlık alınacağı zaman vücuda uygun olmasının yanı sıra özgün tasarım ve kaliteli modeller aranır. Başlıca ünlü damatlık markaları Sarar, Beymen, Damat, Vakko, Kiğılı, Armani, Hatemoğlu, olarak sayılabilmektedir. Bu markaların tümünün ortak özelliği kaliteli olmalarıdır. Bunun yanı sıra iddialı tasarımlarıyla oldukça dikkat çekmektedirler.

Saydığımız markaların tamamı damat adaylarına uygun olarak, özel damatlık koleksiyonu çıkarmıştır. Aralarından takım ya da smokin şeklinde tercih yapılabilmektedir. Hem klasik sever damatlar hem de farklılıktan hoşlanan damatlar için oldukça uygun modelleri bulunmaktadır.

Ünlü Damatlık Markaları Arasından Tercih Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Damatlık seçerken size en uygun modeli bulmalısınız. Damatlık seçiminde dikkat etmeniz gereken başlıca konu vücut yapısına uygunluğudur. Daha sonra, düğün konseptine göre model ve kumaş seçilmelidir. Tercih edilecek modelde iddialı olan markayı seçmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Ünlü damatlık markalarının ortak noktaları olduğu gibi belirleyici farklı noktaları da mevcuttur. Önem verdiğiniz noktaya göre ünlü damatlık markaları arasından seçim yapmalısınız.

Örneğin, dar kesim yani İtalyan tipi bir damatlık tercih edecekseniz Damat markasının koleksiyonuna göz atmalısınız.

İsteğiniz tüm alışverişinizi tek bir mağazadan yapıp çıkmaksa bol aksesuar seçenekli olan Kiğılı markasını tercih edebilirsiniz. Bunların dışında bol çeşit için Vakko, Şık ve klasik modeller için Sarar veya Hatemoğlu, iddialı tasarım için Armani tercih etmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git