Erkek Pantolon Ve Ayakkabı Kombinleri

Erkek Pantolon Ve Ayakkabı Kombinleri

Giyim denilince akla genelde kadın giyimi, kadın kombinleri gelir. Ama günümüzde artık metropol erkeği denilen bir kavram var. Bu kavrama istinaden de erkek pantolon ve ayakkabı kombinleri erkek giyiminde son derece önem kazanıyor. Çünkü günümüzde erkekler de en az kadınlar kadar şık ve bakımlı görünmek istiyor. Erkek giyiminin majör ürünleri ise pantolonlar ve ayakkabılar. Zira erkek giyimi kadın giyimi kadar kapsamlı değil. Böyle olunca da kombin yaparken dikkatli seçim yapmak gerekiyor.

Erkek Pantolon ve Ayakkabı Kombinleri Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Erkek pantolon ve ayakkabı yapar iken renk uyumuna dikkat etmek gerekiyor. Kişinin gerek kendi ten rengine, gerek ayakkabı pantolon renk uyumuna dikkat etmesi gerekiyor. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus, kişinin gideceği yere uygun olarak tercihler yapması. İşe giderken yapılan kombin ile gündelik yaşamda olan kombinler aynı olmamalı.  Bunların yanında spor giyim kombinlerinde ona uygun ayakkabılar tercih edilmelidir. Yani spor bir pantolonun altına rugan bir ayakkabı giyilmemelidir.

Erkek Giyiminde Modanın Önemi

Tüm bu bilgiler doğrultusunda erkek giyiminde moda kadın giyimi kadar birebir öncelik taşımasa bile sonuçta demode görünmemek adına erkekler modanın ana hatlarına dikkat ederek tercihlerini yapmalıdır. Ama elbette kendi bedenini tanıyarak, kendilerine en yakışacak olan tasarımları ve renkleri tercih ederek. Modanın ana çizgilerinden de kendilerine en uygun olanları seçerek. Bu da ayrı bir sanat aslında.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git