Üç Boyutlu Gelinlik Modelleri

Düğün gününüz yaklaşıyor ve siz hala gelinlik modelinize karar vermediniz mi? Gelinlik seçiminde zorlanıyorsanız ve henüz gelinlik modelinize karar vermediyseniz üç boyutlu gelinlik modelleri son yılların trendleri arasında. Gelinliklere modern bir hava katan bu model kelebek, çiçek ve püskül gibi detaylarla bir araya getiriliyor.

Üç boyutlu gelinlik nedir sorusu birçok gelin adayının kafasını meşgul ediyor. Kısaca bahsedecek olursak gelinliğin dikim aşaması tamamlandıktan sonra üzerine eklenen motifler ile daha canlı ve modern bir görünüme kavuşturulması. Bu detaylar daha çok kelebek ve çiçek motifleri olmaktadır. Son yıllarda püskül detayını da üç boyutlu gelinliklerde sıkça görmekteyiz.

Üç boyutlu tesettür gelinlik modelleri kapalı bayanların da gelinlik seçiminde kolaylık sağlıyor. Gelinlik seçimi yaparken istediğiniz modeli tercih ederek sonradan üç boyutlu hale getirilmesini de sağlayabilirsiniz. Kilonuza ve boyunuza uygun bir model seçerek gelinliğinize dantel, çiçek ya da kelebek gibi detayların eklenmesini tercih edebilirsiniz. Bu özelliği nedeniyle üç boyutlu gelinlikler en özel anınızın kurtarıcısı gibidir.

Gelinliklerde kullanılan üç boyut detayının neredeyse gerçeği yansıtması son derece iddialı bir seçim olmaktadır. Üç boyutlu gelinliklerde sade modelleri bulabileceğiniz gibi bir o kadar da farklı ve kabarık modelleri de bulmanız mümkündür. Özellikle retro gelin olmak isteyenler için çiçekli üç boyutlu gelinlik modelleri son dönemlerde en beğenilenler arasında yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git