A Kesim Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlikler Nasıl Görünür?

Düğün sezonunun başlaması ile pek çok gelin hangi gelinliği seçeceğinin kararsızlığını çoktan yaşamaya başlamıştır. Son zamanlarda oldukça ilgi gören A kesim gelinlik modelleri hemen her gelinin dikkatini çekmektedir.

A kesim gelinlikler üst bedeni tam sarar ve göğüs kısmında bir toparlama yaparak sonra beli öne çıkararak A harfi şeklinde açılan bir etek ile tamamlanan bir modeldir. Yani bu modellerde etek belden aşağı doğru açılarak inmektedir.

Gelinler bu gelinlikleri tercih ederken çok rahat olmalarını göz önünde bulundurmaktadırlar. Düğünlerinde rahatça dans edip eğlenmek isteyen gelinlerin tercihlerinde ilk sıralarda bu model yer almaktadır. Ancak yine gelin hanımlar bu modelleri denerken ve seçerken vücut tiplerini göz ardı etmemeli. Çünkü her gelin düğünün odak noktasıdır. Şıklık ve zarafetin düğündeki namzedinin gelinler olduğunu aklınızdan asla çıkarmayınız.

A Kesim Gelinlik Modelleri

Rahatlıkları ile gelinleri etkisi altına alan A kesim gelinlik modelleri her düğün konseptine ve nerede ise her bedene uyum sağlayabilen güzel bir tercihtir.

A kesim gelinlik modelleri kusurlarını kamufle etmek isteyenler için kurtarıcı bir modeldir. Bu gelinliklerde göğüs ve bel ön plana çıktığı için basen bölgesi kusurlu olan gelinler için en doğru seçimdir.

Kısa Boylu Gelinler Daha Uzun Görünecek

Bu gelinliklerin bir diğer sunduğu avantaj ise kısa boylu olan gelinleri olduğundan daha uzun gösterebilmesidir. Etek kesiminin kusursuzluğu ve akıcılığı sayesinde bacak boyunuz çok daha uzun görüneceği için olduğunuzdan uzun boylu ve çok zarif görüneceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git