Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettürlü hanımlar düğün arifesinde pek çok tesettürlü gelinlik modelleri arasından seçim yapmakta oldukça zorlanmaktadırlar. Günümüzde tesettürün çok daha fazla tercih edilmeye başlanması ile bu alanda modacılar çok daha fazla özgün ve farklı tasarımlar yapmaktadırlar. Özellikle gelinliklerde farklı ve soluk kesici modellerin kusursuzluğuna hayran kalacaksınız.

Hayallerin ötesinde tasarlanmış olan tesettür gelinlikler ile düğününüzde bir kuğu gibi görüneceksiniz. Tesettürlü hanımların ilk tercihleri arasında olan ve çok fazla rağbet gören gelinlik modelleri hiç şüphesiz kabarık modellerdir.

Düğün günü şık, zarif ve kusursuz olmak ve şaşalı da görünmek isteyen tüm genç kızlar prenses modellere yönelmektedir. Bu modeller tesettür gelinlik modellerinde çok daha ön plana çıkmaktadır. Sizde gelinliğinizi seçerken ilk olarak prenses modelleri deneyerek başlamalısınız.

Tesettür Gelinliklerde Prenses Modeller Ön Planda

Tarihi mekânlarda, beş yıldızlı otellerde ve davet salonlarında düğün yapacak olan tesettürlü hanımlar için tesettürlü gelinlik modelleri belirlenirken biraz daha ağır dokular taşıyan modeller tercih edilebilir. Kuyruklu ve özel uzun duvaklı tesettür gelinlikler ile düğün gününüzde kusursuz bir görünüm elde edeceksiniz.

Son yıllarda moda olan üç boyutlu gelinlik modelleri, Osmanlı motifli modeller, işlemeli, gipürlü modeller, katlı etekli modeller, renkli modeller ve hatta altın gümüş renkli detayları olan şaşalı modeller, tüylü taşlı, özel uzun kuyruklu, uzun uzun duvaklı pek çok model ile tesettür gelinlikteki seçenekler arasından seçim yapmakta epey zorlanacaksınız.

Özel Dikim Yaptırabilirsiniz

Tesettür gelinlikte çok fazla sayıda hazır gelinlik modeli bulunmaktadır. Ancak birden fazla modelde detay beğenmiş iseniz bu detayları tek bir gelinlikte özel dikim ile bir araya getirtme şansınız var. İstediğiniz gibi bir gelinliğe kavuşmak için detayları aklınızda tutun ve modacınızın çizimlerinde ona yardımcı olarak hayallerinize kavuşun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git