Serenay Aktaş Giyim Tarzı ve Stili

2015 yılında survivor all star yarışmasında ünlüler adasında yarışan en başarılı kadın yarışmacılardan biri de Serenay idi. Tam adı ile Serenay Aktaş Türkiye’deki başarılı kadın futbolcuların başında gelen bir sporcu. Kaliteli futbolculuğunun yanında bazı dizilerde de oynayan Serenay Aktaş elini attığı işte başarılı oluyor.

 

Adanın En Küçük Yarışmacısı

Adadaki yarışmacılar arasında en küçük yaşlı olanı olmasına rağmen rakiplerinden çok daha iyi yarışan Serenay Aktaş, geçtiğimiz haftalarda yarışmaya veda etti. Zorlu parkurlarda adeta tazı gibi ilerleyen başarılı sporcu birkaç kez sakatlık yaşasa da yılmadan yarışlarına devam etti.

serenay-aktas-giyim-tarzi-ve-stili-modamood-net-06

Hayranları Çok Seviyor

Hayranlarının çok sevdiği Serenay Aktaş gönderilen mesaj oylamalarında da birkaç kez birincilik ödüllerini aldı. Asi kız tarzını adada giydiği kıyafetlerle de gösteren Serenay sporcu kimliğini her alanda gösteriyor.

Futbolculuk kariyerinde başarı ile yükselen Serenay Aktaş 2015 yılının ocak ayında Beşiktaş jK’ya transfer olmuştur ancak survivor yarışmasına katılacağı için transferi iptal edilmiştir.

 serenay-aktas-giyim-tarzi-ve-stili-modamood-net-05

Günlük Hayatta da Sportif Serenay

Serenay Aktaş sporu çok sevdiğini her fırsatta dile getiriyor. Günlük hayatta da spor kıyafetler ile kombinler yaptığı görülen Serenay Aktaş’ın sade bir tarzı var. Spor parçaların rahatlığından vazgeçemediğini belirten ünlü sporcu, masum güzelliği ile hangi tarz parçayı bir araya getirirse getirsin her daim şık olmayı başarıyor. Spor şık giyimi seven Serenay en sevdiği kramponlarını her elbisesinin altına giyerek kendini tarzını da ortaya koyuyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git