Sade Ve Tarz Kadın Özgü Namal

Sade Ve Tarz Kadın Özgü Namal
12 Mart 2019 tarihinde eklendi, 2.010 kez okundu.

Genç oyuncu Özgü Namal, televizyon dizilerinin aranan oyuncularından birisidir. Reytingleri yüksek birçok dizide oynayan genç oyuncu, günlük hayatında çok sade giyinmeyi seçse de ekranlarda, makyajlı ve şık görüntüsü ile dikkat çeker. Koyu renk kullandığı saçları ve doğal makyajı ile minyon tipine yakışan tek parça mini elbiseleri güzel taşımaktadır.

Özgü Namal’ın Günlük Giyim Tarzı

Ekran dışında sade pantolonlar, gömlek ve penyeler giyinmeyi tercih eden Özgü Namal, özel hayatında çok fazla makyaj kullanmamaktadır. Çok sık makyajsız görüntüsü ile yakalanan genç oyuncu, doğal görüntüsüne güvendiği için, fazla rahatsız olmaz. Kot ve likralı kumaş pantolonlar, üzerine ince gömlek veya kazaklar ile görmeye alıştığımız oyuncu saçlarını dağınık, atkuyruğu ve örgülü modellerde kullanmayı da sever.

Özgü Namal’ın Ekrandaki Giyim Tarzı

Minyon bayanlara çok yakışan tek renk, tek parça kısa elbiseler, Özgü Namal ile bütünleşmiştir. Yeşil, pembe, beyaz, siyah, sarı, mavi tek parça elbiseler ve altına giyindiği yüksek topuk ayakkabılar ile dikkat çekmektedir. Fazla aksesuar kullanmayan oyuncu, küçük çantalar ve küçük küpeler tercih etmektedir. Sade modellerdeki elbiselerini, uzun kolyeler ile tamamlayan Özgü Namal, sade makyajı ile doğal bir görüntü sergilemektedir.

Özgü Namal’ın Davetlerdeki Giyim Tarzı

Özgü Namal, davetlerde genellikle tek renk, uzun dar elbiseler tercih etmektedir. Yakası açık modellerdeki bu elbiseler ile koyu renklerde boyattığı saçlarını,  düz fönlü veya dağınık topuz yaparak kullanmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git