Hande Erçel Giyim Tarzı ve Stili

Güzelliği ile büyüleyen Hande Erçel hem dizilerde, hem de günlük yaşamda giyim tarzı ve stiliyle de baş döndürüyor. ‘’Ne giyse yakışıyor’’ denilebilecek ünlüler arasında yer alan Hande Erçel giyim tarzı ve stili ile birçok ünlüye göre fark yaratıyor.  Hande Erçel daha çok koyu tonlarda giyinmeyi seviyor. Günlük yaşamda rahatlığı tercih eden Erçel’in spor tarza daha yatkın bir stili var. Diz üstü çizme kullanmayı çok seven güzel ünlünün vazgeçemediği bir diğer şey ise gözlükleri. Hande Erçel’in aksesuar olarak en fazla kullandığı parça gözlük oluyor.

Hande Erçel stili kimi zaman maskülen, kimi zamansa feminen parçalarla ön plana çıkıyor. Ünlü oyuncunun iddialı ve çarpıcı bir tarzı yok. Ancak üzerinde taşıyacağı parçaları özenle seçtiğini görmekteyiz.  Erçel modayı takip ettiğini, ancak kendine yakışmayan bir şeyi de giymeyeceğini belirtiyor.

Dekolteli giyinmeyi seven oyuncunun özellikle göbek kısmı açık kıyafetleri sevdiğini görmekteyiz. İddialı olmaktan çekinmeyen Erçel’i özel gecelerde ise şık abiyelerde görmeye alıştık.

Hande Erçel’in giyim tarzı yerine göre değişiyor aslında. Özel gecelerde klasik giyinmeyi seven oyuncu günlük yaşamda ise bir o kadar rahat ve spor tarzda parçalar kullanıyor.

Kimi zamansa hiç beklenmedik bir tarzla karşımıza çıkarak büyücü güzelliği ile herkesi etkilemeyi başarıyor. Kısacası Hande Erçel’in farklı, ancak bir o kadar da etkileyici bir giyim tarzı olduğunu söyleyebiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git