Saten Gelinlik Modelleri

Sadelikten hoşlanan gelin adaylarının en fazla tercih ettiği gelinlik tarzı saten gelinlik modelleri olmaktadır. En özel gününde kendini prensesler kadar özel hissetmek isteyenler için farklı tasarımları ve modern çizgileri bir araya getiren saten gelinlikler her sezon trendler arasında yer almaktadır. Saten gelinlik modellerinde straplez, uzun kollu, askılı, dantelli ve birbirinden farklı birçok modeli bulmak mümkündür. Özellikle vücuduna güvenen gelinler için balık model saten gelinliklerin asil bir görünüm sağladığı gerçektir.

Zamansız ve klasik bir seçim yapmak istiyorsanız hiç kuşkusuz ki modasını asla yitirmeyecek model saten gelinliklerdir. Geçmişten günümüze kadar gelinlik ve abiyelerde en fazla kullanılan kumaş modeli olan saten hassas ve çok ince bir kumaş olduğu için gelinliklerde mükemmel bir duruş yaratmaktadır. Straplez saten gelinlik modelleri ile hem sade, hem de şık bir gelin olabilirsiniz. Eğer gelinliğinize biraz hava ve ihtişam katmak istiyorsanız yaka ya da kol kısmında dantel ve işleme gibi detaylara yer verebilirsiniz.

Saten kumaş gelinliğin bütününde kullanılabildiği gibi, sadece üst kısımda drape şeklinde gelinliğe hava katmak içinde kullanabilir. Askılı saten gelinlik modelleri arasından seçim yapmak istiyorsanız baştan aşağı saten kullanılan modellere yönelebilirsiniz. A kesim ya da balo tipi bir gelinlik seçecekseniz de saten drapeler ile hareketlendirilmiş modellerin şık bir tarz yaratacağını söyleyebiliriz. Eğer havalı ve ihtişamı ile geceyi büyüleyici bir gelin olmak istiyorsanız da kayık yaka saten gelinliklere bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git