Balık Etliler için Gelinlik Modelleri

Balık Etli Gelinlerin Dikkatine

Evlilik hayali kuran balıketli hanımlar şimdi hayallerinizi ve gerçekleri eşleştirmenin tam zamanı geldi. Balıketli hanım efendilerin ilk dikkat etmesi gereken en önemli konu kesinlikle doğru modeli tercih etmeleridir.

Balıketli hanımların en sık yaptığı hata ince uzun ve kusursuz fizikte hanımlar için yapılmış olan gelinlik modellerini deneme çabasıdır. Bu hata sizi çok üzec3k sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle vücudunuzu iyi tanıyarak model bakmaya başlamalısınız.

Özellikle balıketliler için gelinlik modelleri belirlenirken internetten veya kafanızda bir model ile arayışa başlamamalısınız. Bu konuda kesinlikle bir uzman yardımı alarak gelinlik modelinizi belirlemelisiniz. Düğününüzde çok zarif ve kuğu gibi görünmek için dergi ve internetten uzak durarak moda evlerine tek tek bakarak en doğru gelinliğe ulaşabilirsiniz.

Balıketliler İçin Gelinlik Modelleri

İlk olarak balıketliler için gelinlik modelleri belirlenirken kusurların kapatılması ön planda tutulmalıdır. Göbek, basen, kol veya kalın bir bele sahip iseniz işte tam da buraları yok etmelisiniz.

Mesela kol bölgelerinde kusur olan bir gelin adayı iseniz kesinlikle straplez bir model seçmemeli ve kollarınızı kapatacak bir model tercihinde bulunmalısınız. Dikkati daha kusursuz bir bölgeye çekerek kusuru görünmez kılabilirsiniz.

Balıketli gelinler için en uygun modeller A kesimlerdir. Bu gelinlik modelleri ile şık ve zarif bir görüntüyü elde edebilirsiniz.

Uzak Durmanız Gereken Modeller

Balıketli gelin adaylarının kesinlikle balık ve prenses modelleri tercih etmemeleri gerekmektedir. Bu modeller sizi kusursuzlaştırmak yerine tüm kusurlarınızı gözler önüne serebilir. Bu nedenle bu detayı asla görmezden gelmeyiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git