Mutfak Dekorasyonunda Cupcake Modası

Mutfak Dekorasyonunda Cupcake Modası
9 Mart 2019 tarihinde eklendi, 1.115 kez okundu.

Renkli ve ışıl ışıl parlayan ev seven bayanlar, mutfak dekorasyonunda kullandıkları cupcake baskılar sayesinde evlerine eğlenceli bir görüntü katabilmektedir. Mutfak duvarlarındaki saatten, Amerikan servislerine, reçelliklerden, baharat kavanozlarına, mutfak önlüklerine kadar her türlü dekoratif üründe kullanılan bu baskılar su geçirmez yapısı ile rahat kullanım imkânı yaratmaktadır. Cupcake baskılar, mutfağa yakışan meyve, aşçı, pasta desenlerinin yanı sıra esprili yazılar ile de oluşturulur. Sade renkler tercih edilerek tasarlanan evler, bu renkli ve eğlenceli baskılar sayesinde oldukça eğlenceli bir hale dönüşecektir.

Row colorful cupcakes with buttercream flowers and confetti

Mutfak Kavanozlarında Cupcake Baskılar

Cupcake baskılı kavanozlar, hazır alınabileceği gibi, evde bulunan sade kavanozlara cupcake baskılar yapıştırılabilir. Genellikle mutfak tezgâhının üzerinde bulunan cam veya seramik kavanozlar, cupcake baskılar ile yepyeni bir görüntüye kavuşacaktır. Mutfakta ağırlıklı kullanılan renk tonlarında seçilen bu baskılar, Amerikan servislerde, nihalelerde, yastıklarda, bardakaltlarında, mumluklarda ve mutfak sandalyelerinde kullanılabilir.

Mutfakta Kullanılan Saatte Cupcake Baskılar

Değişik firmalarda çok fazla seçenek bulunan cupcake baskılı ahşap saatler, mutfak için küçük pastacıklar veya kocaman tek bir pasta yerleştirilerek oluşturulur. Mutfak dekorasyonuna renk katan, Cupcake baskıların tabloları da mevcuttur.

Mutfakta Cupcake Baskılı Tepsiler

Altı minderli cupcake baskılı tepsiler, koltukta atıştıranlara ve sabah kahvaltılarını yatakta yapmayı sevenlere hitap edecektir. Rahat ve şık bu tepsiler özellikle çocuklu ailelerin severek kullanacağı formdadır.

Mutfakta Cupcake Baskılı Önlükler

Bulaşık yıkarken kullanılan mutfak önlükleri, değişik desenlerde cupcake baskılar ile mutfağa renk ve enerji katacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git