Kır Düğünü İçin Gelinlik Modelleri

Yaklaşan yaz düğünleri için şimdiden kır düğünü telaşlarının başladığını hisseder gibiyiz. Sıcak yaz günlerinde en fazla tercih edilen konsept kır düğünü oluyor. Açık alanda rahatlığın ve doğallığın ön plana çıktığı kır düğünü konsepti için gelin adaylarını en fazla rahatlatan konulardan birisi de gelinlik seçimi oluyor. Kır düğünü için gelinlik modelleri birbirinden farklı model ve tarz ile kolayca seçim yapabilme şansı sunuyor. İster düz, ister çiçekli, isterseniz de taşlı ya da işlemeli gelinlik modelleri ile kır düğünü konseptinize uygun seçimi kolayca yapabilirsiniz.

Kabarık Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Gelinlikten bahsedince neredeyse birçok gelinin hayali olan kabarık gelinlikleri en üst sıraya eklemek istedik. Konsept kır düğünü olunca kabarık gelinlik tercih edilmez sanmayın. Kır düğünü konseptine uygun birbirinden şık kabarık gelinlik modelleri mevcut.

Romantik Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Sıcak bir yaz akşamında romantik bir kır düğünü konsepti düşünüyorsanız romantik kır düğünü gelinlik modelleri arasından vücut tipinize uygun olan bir model seçebilirsiniz. Romantik gelinlik modellerinde dantel detayının yeni sezonda da ilgi göreceğini söylemekte fayda var.

Straplez Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Kendine güvenen ve zarif görünmeyi tercih eden gelin adayları için straplez gelinlik modelleri birbirinden farklı tarzları ile kır düğünü konseptlerinin vazgeçilmezlerinden oluyor. Düz, dantelli, işlemeli ya da askılı straplez gelinlik modelleri arasından size en uygun seçimi yaparak şık bir kır düğünü gelini olmayı başarabilirsiniz.

Konsept ile uyumlu gelinlik seçme konusunda özen gösterenlerdenseniz kır düğünü gelinlik modeli seçiminde mekanı, saç modelinizi ve diğer detayları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git