Hızlı ve Kolay Tırnak Uzatma Yöntemleri

Hızlı ve Kolay Tırnak Uzatma Yöntemleri
29 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 1.108 kez okundu.

Uzun ve bakımlı tırnaklara sahip olmayı hangi kadın istemez ki? Ancak tırnaklar kimi zaman yapısal olarak, kimi zamansa dış etkenlerden dolayı çabuk kırılmaya meyillidir. Çoğu kadın tırnaklarını uzatma konusunda başarısız olurken, birçoğunun da tırnak uzatma yöntemleri konusunda yoğun arayışlar yaptığı görülmektedir. Siz de hızlı uzayan sağlıklı tırnaklara sahip olmak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki vücudunuzun her noktasında olduğu gibi tırnak bakımında da özen göstermeniz şart. Nasıl ki cildinizin bakıma ihtiyacı varsa, tırnaklarınızın da sağlıklı görünmek için düzenli olarak bakıma ihtiyacı vardır.

Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri

Tırnaklarınızı doğal yöntemlerle hızlı bir şekilde uzatmak için öncelikle kırılmasını önlemeniz gerekiyor. Bu aşamada düzenli tırnak bakımı ile birlikte doğal yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Limon suyunun tırnakları sertleştirerek güçlendirme etkisini deneyebilirsiniz. Hızlı tırnak uzatma yöntemleri ile tırnaklarınızı günde en az 0.1 mm. kadar uzatmanız mümkündür. Ayrıca dışarıdan ek olarak bitoin takviyesi de alabilirsiniz.

Tırnak Uzatma Kürü
  • 1 adet limon suyu
  • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı
  • Vazelin

1 adet limonun suyunu küçük bir kaseye sıkın ve zeytinyağını da ilave edin. Ardından hazırladığınız kürde tırnaklarınızı 30 dakika kadar bekletin ve sürenin sonunda ellerinizi ılık su ile durulayarak tırnaklarınıza vazelin ile masaj yapın. Evde kolayca uygulayabileceğiniz tırnak uzatma kürü sayesinde tırnaklarınızın güçlenmesini ve daha hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz. Limon kürünü haftada 1 defa düzenli olarak uygulamanız önemlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git