Deniz Gözlü Kadın Demet Evgar Stili

Mesleği gereği birçok değişik rolde gördüğümüz Demet Evgar, saçını, makyajını ve giyim tarzını sık değiştiren oyunculardandır. Özel hayatında ve oynadığı rollerde rahat giyinmeyi tercih eden oyuncu, renkli gözlerini ön plana çıkartan makyaj tekniklerinden yararlanmaktadır. Uzun katlı kesim saç modelinin yanı sıra kısa ve küt kesilmiş saçlar da kullanır.

Demet Evgar’ın Günlük Giyim Tarzı

Günlük giysilerinde rahat giyinmeyi seven oyuncu, kot pantolon, tayt ve kısa şortları,  üzerine ince penye ve gömlekleri, çok fazla kullanmaktadır. Her zaman gülen gözleri ile görmeye alıştığımız Demet Evgar, spor giyimi ile uyum sağlayan saç örgüleri ve saç bantları da sık kullanır.

Demet Evgar’ın Ekrandaki Giyim Tarzı

Her zaman değişik rollerde görülen Demet Evgar, minyon tipine yakışan kısa elbiseleri tercih eder. Renkli ve rahat giyinmeyi seven oyuncu, rolüne göre etek ceket veya seksi küçük elbiseler ile vamp, rolüne göre de etnik giyim tarzı ve örgülü saçları ile sevecen olarak karşımıza çıkmaktadır. Makyaj yapmayı seven Demet Evgar, koyu renkler kullanılarak yapılan göz makyajı ve kırmızı tonlarında kullandığı rujundan vazgeçmez.

Demet Evgar’ın Davetlerdeki Giyim Tarzı

Genellikle dar kesim, tek renk, uzun ve dar elbiseler tercih eden oyuncu, topladığı saçları ve kararında yapılmış makyajı ile görüntü vermektedir. Kırmızı, siyah, beyaz renk uzun elbiseleri ile kırmızı halıda görmeye alıştığımız Demet Evgar, koyu tonlardaki saçlarını karamel, çikolata kahve, bakır ve kızıla boyar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git