Dar Kesim Damatlık Modelleri

Bayanlar için gelinlik seçimi ne kadar önemli ve kritik bir mesele ise, erkekler içinde damatlık seçimi o kadar önemlidir. Evlilik hazırlığında olan erkeklerin yeni sezonda trendler arasında yer alan dar kesim damatlık modelleri arasından seçim yapması çok kolay.

Her bedene uygun modelleri ve renk seçenekleri ile damatların vazgeçilmezi olan dar kesim damatlıklar son derece cool bir görünüm sağlıyor. Dar kesim damatlık kullanmanın en önemli avantajı vücuda tam oturan modeli ile daha zayıf bir görünüm sağlamasıdır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta vücudunuza tam oturan bedeni tercih etmenizdir.

Sezon trendlerine baktığımızda geçtiğimiz yaz damatlık modellerinde en fazla tercih edilen renk ve model beyaz dar kesim damatlık modelleri olmuştu. Beyaz, açık mavi, siyah ve lacivert renkleri dar kesim damatlık seçiminde erkeklerin en fazla tercih ettiği renkler oluyor.

Klasik damatlık modeli tercih etmek istemeyenler için ünlü markaların birbirinden farklı model ve renkte dar kesim damatlıkları mevcut. Dar kesim damatlık seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta gelinlik modeli ve düğün konsepti ile uyumlu bir renk seçmektir.  Işığın bol olduğu bir salon düğünü olacaksa parlak dar kesim damatlık, kır düğünü gibi açık ortamda rahat bir konsept olacaksa da mat renklerde dar kesim damatlık tercihi yapabilirsiniz. Son yıllarda açık mavi ve bordo damatlıkların fark yarattığını söylemeden de geçmemeliyiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git