Doğum Günü Partisi Kombinleri ve Öneriler

Gençlerin, kendi aralarında düzenlediği doğum günü partilerinde, kutlama yapılan ortama, katılacak davetli sayısına ve günün hangi saatinde yapılacağına bağlı olarak değişik kombinler kullanılabilmektedir.

Gündüz Yapılan Doğum Günü Parti Kombinleri

Gündüz, birkaç arkadaşın katılımı ile yapılan sade doğum günü partilerinde, alt üst kombinler kullanılmaktadır. Yılın modası şifon ve dantelli gömlekler, streç pantolonlar veya kalem etekler ile kombinlenir. Sade tek renk bluzlar; dantel, tül kullanılmış mini ve midi etekler ile oluşturulan giysiler de gündüz yapılan doğum günü partisi için uygun giysilerdir. Yeşil, sarı, mavi, kırmızı, somon gibi renklerde, tek parça mini elbiseler ve altına giyilen stiletto ayakkabılar abartıdan uzak doğum günü partilerine uygun giysiler olarak kullanılabilmektedir.

Gece Yapılan Doğum Günü Partisi Kombinleri

Gece,kalabalık bir aile ve arkadaş grubu ile yapılan doğum günü partilerinde, uzun modellerde ama sade elbiseler kullanılır. Çılgınca eğlenen gençler rahat hareket etmek amacı ile kısa ve likralı elbiselerin yanında saten kumaşlardan dikilmiş geniş pantolonlar da kullanmaktadır. Straplez kısa elbiselerin de kullanıldığı gece doğum günü partilerinde, stiletto tarzı veya platform topuk ayakkabılar ile giysi tamamlanır.

Sürpriz Doğum Günü Partisi Kombinleri

Tamamen normal bir günmüş izlenimi verilen, sürpriz doğum günü partilerinde amaç rahat giyinmek ve doya doya eğlenmektir. Gün içerisinde giyilen kot, keten, şifon kumaşlardaki her model ve renkteki giysi sürpriz doğum günü partileri için uygun olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git