Country Tarzı Ev Dekorasyonu Fikirleri

Geçmişin minimal çizgilerini günümüzün modern tasarımları ile buluşturan Country tarzı ev dekorasyonu son dönemlerde en fazla tercih edilen dekorasyon tarzları arasında yer alıyor. Büyük koltuklar, pastel renkler, doğallık, çiçek desenli motifler ve ahşap mobilyaların ön planda olduğu Country dekorasyon evin her bölgesinde kullanılabiliyor. Beyaz, bej, ekru, pudra ve leylak tonlarının ön planda tutulduğu Cauntry dekorasyon tarzı sade ve gösterişli mobilyalar ile evin her köşesini mükemmel bir tarza kavuşturuyor.

Dünya genelinde popülerlik kazanan Country dekorasyon tarzı antika görünüme sahip eşyaların yer bulduğu bir stildir. Klasik mobilyalar, ferforje, desenli minderler ve duvar kağıtları ile Country tarzı dekorasyon için mükemmel fikirler geliştirmek mümkün.

Country Tarzı Dekorasyon Önerileri

Ev dekorasyonu yaparken en fazla zorlanılan noktalardan birisi uyum yakalamaktır. Dekorasyon tarzına karar verdikten sonra seçilen dekorasyon stilinin kurallarına uyum sağlamak gerekir. Country tarzı dekorasyon önerileri arıyorsanız işte sizlere ufak fikirler;

  • Country dekorasyonun en temel özelliklerinden birisi rahatlıktır. Geniş koltuklar, çiçek desenleri ve doğal taş döşemeleri ile ortamı ferah bir görünüme kavuşturmak mümkündür.
  • Geçmişin izlerini günümüze taşımak için aydınlatma seçiminde ferforje abajur ya da avize tercih edilebilir.
  • Çiçek desenli minderler, bambu objeler ve ferforje sepetler Country tarzı dekorasyon için uygundur.
  • Fırfırlı kumaşlar, biblolar, banyoda mumluklar ve pastel renk tonları ile bu dekorasyona kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git