Süet Deri Çanta ve Ayakkabı Modelleri

Süet ve deri birbirinden çok farklı forma sahip iki kumaştır. Bunlar aslında kombinde ayrı ayrı parçalar halinde kullanıldığında kötü bir görüntü oluştursa da ayakkabı ve çantada iki kumaşında olması hoş bir esinti yaratabilecektir. Özellikle renginde siyah olduğu durumlarda, süet deri uyumu gözlerde hoş bir görüntü bırakacaktır.

 

Süet Deri Çantalar

Bu çantalar siyahın asaletini iki farklı şekilde ortaya çıkarırlar. Her renk ve model ile kullanılabilecek kadar geniş bir kombin ağına sahip olan süet deri çantaların yalnızca siyah renkler ile kullanılması önerilmemektedir. Bu hem siyahın boğucu bir görüntü yaratmasına hem de çantanın süet ve deri uyumunun kaybolmasına neden olur. Bu yüzden ayakkabı ve çanta uyumu dışında mümkün oldukça farklı renklerde kombinlere uyarlanmalıdır.

 Süet Deri Ayakkabılar

Süet deri ayakkabılar, çantalara oranla daha çok tercih edilmektedirler. Bazen ayakkabı süet ve deri karışımı seçilse bile çantanın tek formda olduğu görülebilir. Çanta da ayakkabıda yoğun olarak geçen formda ise bu uyum sağlanabilir. Aynı şey çanta için geçerli olmamaktadır.

Süet deri ayakkabılar oldukça klasik görünüme sahiptirler. Hele bir de bu ayakkabıların topuklu olması halinde klasik görüntü asla bozulmamalı, kombin buna uygun yapılmalıdır. Bu tarz ayakkabıların kış aylarında daha çok talep gördüğü ve kış aylarının soğuğuna daha uygun olduğu da unutulmamalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git