Ofis için Kombin Önerileri ve Modası

Çalışan bayanların en büyük sıkıntılarından biri, her gün değişik giysi bulmaktır. Sabah çok erken saatlerde kalkıp, her gün ne giyineceğini düşünmek çalışan bayanları yorar. Rahatlığın ve ciddiyetin ön planda olması gereken ofis giysileri, sezonda öne çıkan birkaç parça edinilerek rahatça düzenlenebilir.

Kalem Etek

Geçtiğimiz kış aylarında çok moda olan kalem etekler, ofis ortamının vazgeçilmez giysisidir. Üzerine giyilen şifon gömlekler ile oldukça şık olan kalem etekler değişik ceket modelleri ile kombinlenebilir.

Blazer Ceket

Bahar mevsimi ve yaz akşamları için ideal olan blazer ceketler, altına giyilen pantolon ve etekler ile ofis ortamına uygun giysilerdendir. Bahar ve yaz mevsimi için keten kumaşlardan yapılmış değişik renklerde ceketler tercih edilebilir.

 

Trençkot

Özellikle süet olanları bu yıl çok moda. Bahar mevsiminin birkaç yıldır değişmeyen giysisi trençkot, iş yolculuğu için uygun giysilerdendir. Portföy veya hacimli çantalar ile kombinlenerek kullanılan trençkot rahat ve şık bir ofis giysisi olacaktır.

Şifon Gömlek

Bu yıl beyaz gömleğin yanı sıra canlı renkteki gömlekler de çok moda. Klasik modellerin dışında fırfırlı ve transparan gibi alternatiflerin bulunduğu gömlekler, rengine uygun takılar ile oldukça sıra dışı bir görüntü yaratır. Sezonun öne çıkan renklerinden birkaç tane edinmek, çalışan bayanların kıyafet derdini hafifletecektir.

Püsküllü Çanta

Giysilerde, püskül modası, ofis ortamı için uygun değildir.Çanta ve ayakkabılarda kullanılan püsküller fazla dikkat çekmez, ofis ortamında rahatlıkla kullanılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git