Stil Sahibi Görünmek İçin Öneriler

Stil Sahibi Görünmek İçin Öneriler
10 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 1.129 kez okundu.

Kadınların en fazla önem verdiği detaylardan birisi stil sahibi görünmektir. Çoğu kadın modaya uyum sağlamak isterken hem kendi tarzından ödün vermekte, hem de vücuduna uygun olmayan seçimler yapmaktadır. Aslında stil sahibi görünmenin en önemli sırrı vücut yapısına uygun seçimler yapmaktır. Kişinin kendine yakışmayan bir şeyi sırf moda olduğu için kullanmaya çalışması tamamen yanlış olacaktır. Bu nedenle sizlere stil sahibi görünmek için öneriler sunacağız.

  • Stil sahibi görünmek istiyorsanız öncelikle vücudunuzu tanıyın. Vücudunuzdaki kusurları ve doğruları görürseniz neyi giyip, neyi giymemeniz gerektiğine daha kolay kara verirsiniz.
  • Kendinize bir tarz belirleyin. Ne tarz kıyafetlerde rahat ve mutlu olduğunuzu düşünün. Sırf moda olduğu için kendinizi içinde mutsuz hissedeceğiniz bir parçayı üzerinizde taşımayın.
  • Stil sahibi görünmenin sırları arasında belki de en önemlisi uyumdur. İlla ki her şey birbiri ile uyumlu olsun diye çabalamayın. Kadınların aynı renk çanta ve ayakkabı seçme çabası buna en güzel örnektir. Kimi zaman kontrast renkleri bir araya getirerek stil sahibi görünmeyi başarabilirsiniz.
  • Stilinizi tamamlayacak bir detay belirleyin. Kimi bayanlar kırmızı ruj tutkunudur ve ne kullanırsa kullansın asla kırmızı rujdan vazgeçmez, Kiminin ise güneş gözlüğü kullanarak stilini ön plana çıkarma hedefi vardır. Sizin de kendinize özel stilleriniz olmalıdır.

Stil sahibi görünmenin yolları aslında sandığınız kadar zor değil. Modayı göz önünde bulundurarak kendi tarzınızı modaya uyarlamanızda fayda var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git