Düşük Bel Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Bayanların beğenerek kullandığı düşük bel pantolon son yıllarda trendler arasında yükselişe geçti. Özellikle yaz aylarında kısa tişörtler ile kombin edilen düşük bel pantolonların stil sahibi görünmek isteyen bayanların vazgeçilmezi olduğunu söyleyebiliriz. Siz de bu trende uyum sağlamak isterseniz düşük bel pantolon nasıl kombinlenir sorusuna cevaplar yazımızda. Düşük bel pantolon hem günlük yaşamda, hem de özel gecelerde şık görünmenizi sağlayacak bir modeldir. Ancak doğru kombin edilmediğinde vücut kusurlarını ön plana çıkararak sizi şıklıktan uzaklaştırır. Bu nedenle sunacağımız önerileri dikkate almanızda fayda var.

  • Düşük bel pantolon ile günlük kombin yapmak istiyorsanız dar bluzlar en ideal seçim olacaktır. Bluzu pantolonun içine koyarak ister topuklu ayakkabı ile, isterseniz de spor ayakkabı ile kombin etmeniz mümkündür.
  • Özel gecelerde düşük bel pantolon ile tarz bir görünüm oluşturmak istiyorsanız büstiyer tarzı bir üst ile kombin yapabilirsiniz.
  • Spor tarzı olanlar için düşük bel pantolon kombini yaparken gömlek tercih etmek hedefe ulaşmayı sağlayacaktır. Bu tarz kombin seçeneklerinde gömleğinizin bir tarafını pantolonun içine koyarak feminen bir duruş yakalayabilirsiniz.
  • Ofis ortamı için düşük bel pantolon kombini yapacaksanız gömlek ve blazer ceket kullanmanızı öneririz. Gömleğinizi pantolonun içine koyarak ceketinizin düğmelerini açık bırakmanız pantolonunuzun modelini ön plana çıkaracaktır. Ofis şıklığını tamamlamak için ayakkabı olarak stiletto tercih edebilirsiniz.

Tarzınızı ortaya koymak ve doğru parçaları bir araya getirmek istiyorsanız düşük bel pantolon kombini için öneriler sunduğumuz yazımızı dikkate alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git