Sıra Dışı Abiye Modelleri

Genelde düğünlerde davetlerde ve yemeklerde özel kıyafetler tercih ederiz. Çoğu zaman sıra dışı bir kıyafet olsun ya da herkesten farklı olsun isteriz bu sebep ile kendi tarzımızı yansıtırız. Kendi tarzımıza özgün sıra dışı abiyeleri mağazaları dolaşarak ya da internet sitelerini gezerek bulmak yerine kendimizde tasarlayabiliriz. Sıra dışı abiye modellerli son derece etkili bir görsel güzelliği de kapsayacak bir şekilde tasarlanabilmektedir.

Sıra dışı diyerek vurguladığımız şey kişinin kendine özgün olan illa fosforlu bir renk yada kesim tarzı demek değil. Kişiyi yansıtan adeta onunla bütünleşmiş olan demektir.

Bunu da alışılmışın dışına çıkarak yapabilirsiniz. Yaz ayında bir davet düşünelim buna örnek bir abiye tasarlayalım sizinle mesela uzun kuyruklu içi şortlu strablez tarzı bir abiye ya da tesettürlü arkadaşlar için tulum faka üstü tamamen tül kaplı aslına baktığımızda ne kadar sıra dışı oldu aslında alışılmışın dışında oldu.

Alışılmışın Dışında Abiye Tercihleri

Amaç aslında alışılmışın dışında bir şey olması çok zorlanıp düşünülecek bir şey yok. Abiye giyiminde illa sıra dışı olacak diye kendimiz gülünç duruma düşürmemeliyiz. Ancak sıra dışı abiye modelleri söz konusu olduğunda karşımıza son derece şık modeller de çıkabilmektedir.

Biraz daha örneklendirecek olursak abiyelerin kol kısmında metale yer verilebilir hem klasik bir abiye hem de modern bir tarz yaratmış oluruz. Düz bir abiyenin bel veya sırt kısmına tül ve benzeri kumaş kullanılabilir. Elbisenin kol, etek uçlarına deri detay ya da simli kumaşlarda kullanılabilir. Amaç sıra dışını bulmak değil sıradan bir şeyle sıra dışını yakalamamızdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git