Sarar Damatlık Modelleri

Evlilik günü geldiğinde nikah ya da düğünde gelin ve damadın rahat ve stressiz olarak bu günü geçirmeleri giydikleri gelinlik ve damatlığın rahat olmasıdır. Genelde gelinlik seçimi gelin adayları için zorlu bir süreç diye düşünülür, damatlık seçimi de gelinlik seçimi kadar olmasa da özellikle damat adayları için zor bir iştir.

Klasik Takım Elbise

Sarar Damatlık Modelleri içinde damatların en çok tercih etmeyi istedikleri bir modeldir. Günlük hayatta iş hayatında kullanılan klasik pantolon ve ceketin, özel güne uygun bir kumaşla dikilmiş modeldir. Klasik takım elbise modeli olsa da, bel kuşağı, papyon gibi aksesuarlarla klasik takım elbise damatlık modele dönüşmektedir.

Smokin Damatlık

Erkeklerin özel günler için tercih ettikleri smokin şüphesiz ki evlilik törenlerinde de Sarar Damat Modelleri içinde damadın tercih ettiği bir modeldir.

Damatlık Gömlek Modelleri

Damatlık modelleri çoğunlukla papyon ya da kısa kravat(fular) ile kullanılır. Papyon ve kısa kravatlar yaka kısmı bunlara takmaya uygun olan Ata yaka gömlekler kullanılır.

Damatlıkta Renk Seçimi

Siyah renk, Sarar Damat Modelleri içinde renk tercihi olarak ilk sırada yer alsa da, beyaz damat ceketi ve renkli damat ceketleri de Sarar Damat Modelleri kolleksiyonu içinde yerini almıştır. Siyah pantolon ile kombinlenen, Beyaz ceket, lacivert ceket, bordo ceket, mavi ceket seçenekleri, Sarar Damatlık Modelleri damatları siyah renkten kurtarıp renkli bir damada dönüştürmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git