Push-Up Sütyen Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Push-Up Sütyen Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
7 Mart 2019 tarihinde eklendi, 1.505 kez okundu.

Küçük göğüslü bayanların en büyük sıkıntıları göğüslerinin kıyafetler içerisinde kaybolmasıdır. Bazen öyle zamanlar olur ki göğüsler takılı olan sütyenlere rağmen yokmuş gibi bir görüntüye kavuşur. Son yıllarda ortaya çıkan pus –up sütyenler sayesinde bu sorun çözülmeye başlanmıştır. Pus -up sütyenin göğüsleri yukarı iten yapısı ile birlikte göğüslerin görünümü olduğundan daha büyük bir halalacaktır. Push-up sütyen seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bunlar:

  • Push-up sütyen seçilirken alınacak sütyen bedeni size en yakın beden olmalıdır. Büyük alınan sütyenler dolgun gösterme konusunda yetersiz kalabilir.
  • Push-up sütyen alınırken kenarlarında silikon olması önemlidir. Ancak bu sayede sütyenin sabit durması sağlanır.
  • Push-up sütyenler özellikle yatarken takılmamalıdır. Bu şekilde özelliğini yitirebilir ve basık bir görüntü oluşturabilir.

Silikon Şeritli Push-Up Sütyen

Silikon şerit her sütyende olması gereken bir uygulamadır. Ne yazık ki çıkar kaygısı yüzünden her marka sütyenlerine silikon şerit yerleştirmez. Özellikle göğüslerini dolgun göstermek isteyen bayanların silikon şeritli push-up sütyen alması gerekmektedir. Çünkü göğüslerin dolgun görünmesi için sütyen olması gereken hizaya oturmalı ve bedeni sıkı olduğu için acı vermemelidir. Bu da ancak silikon şeritler sayesinde mümkün olacaktır.

Renkli Push-up Sütyenler

Renkli push-up sütyenler size her elbise ya da kıyafetle giyilebilme imkânı sunar. Birbirinden farklı renkleri ile oldukça çekici olan push-up sütyenlerin dekolteden belli olması bu durumda sorun yaratmayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git