Az Para Harcayarak Tarz Görünme

Az Para Harcayarak Tarz Görünme
1 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 1.297 kez okundu.

Moda dergilerinde veya reklamlarında tarz görünmek için çok para harcanması gerektiği fikri empoze ediliyor. Fakat tarz görünmenin harcayacağınız paralarla alakası yoktur. Biraz yaratıcılık, ufak bir ilham ve birazcık da fikir ile az para harcayarak tarz görünme imkânınız var. Sizlere bunun için ipuçları hazırladık buyurun bir göz atalım;

  • Öncelikle giysi dolabınızı hızlıca gözden geçirin. Her kıyafeti nasıl kombin edebilirsiniz veya yeniden değerlendirebilirsiniz ilk işiniz bu olmalı. Belki de daha önce hiç giymediğiniz çarpıcı güzellikte parçalarınız dolabın bir köşesinde sizi bekliyor olabilir. Hatta bunları beğenmediğinizde satabilir veya ihtiyacı olan kimselere verebilirsiniz.
  • Giysi dolabınızı en sevdiğiniz butik mağazasındaki renklere göre yeniden düzenleyin. Çoğunlukla bu renkleri pastel, siyah ve beyazdan oluşturun böylece kombin yapmanız daha kolay olur. Kurtarıcı parçalarınız olsun bu renkler de acil bir davet ya da gezi için hızlıca seçim yapmanızı sağlar ve oldukça tarz görünebilirsiniz.
  • Diğer bir ipucu ise aksesuarladır. Tarz görünme olayını yaratan aksesuarlardır. Basit bir kombin dahi kullansanız bir gözlük, şapka veya şık bir kolye ile bunun tarz bir hava yaratmasını sağlayabilirsiniz.
  • Günlük kullanımınız için kot pantolon ve sneakerlarınız dolabınızın vazgeçilmez parçası olsun. Üstelik kot pantolon altına giyeceğiniz stilettolar ile parti kıyafeti de yaratabilirsiniz.

Yukarıdaki maddelerde sizlere esas anlatmak istediğimiz eğer tarz görünmek istiyorsanız çok para harcamanızın gereksiz olduğudur. Az para harcayarak tarz görünmek istiyorsanız kadın modasına ait genel parçaları dolabınızda bulundurmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git