Pul Payetli Balık Abiye Modelleri

Özel gecelerde ve davetlerde iddialı görünmek isteyen bayanların seçimi olan pul payetli balık model abiye her ortamda kolayca fark edilmeyi sağlamaktadır. Pul payetli balık model abiye tercih etmeyi düşünüyorsanız kesinlikle tüm gözlerin üzerinizde olacağını kabul etmelisiniz. Işıltılı görünümü nedeniyle abartılı ve iddialı bir seçim olan pul payetli abiyeler balık modelle birleştiğinde vücut hatlarını da ön plana çıkarmaktadır. Hal böyle olunca iddialı görünüm bir kat daha artmaktadır.

Bayanlar için özel günlerde en dikkat edilen detaylardan birisi elbise seçimidir. Seçilecek elbisenin vücutta duruşu kadar estetik açıdan görünümü de önemlidir. Her kadın katılacağı özel davetlerin en ilgi çekici güzelliği olmak ister.

Özellikle de abartıdan hoşlananlar için elbise modelinde iddialı tarzlar ön plana çıkar. Pul payetli balık abiye modeli vücuduna ve kendine güvenen iddialı bayanların seçimidir. Bu tarz bir abiye giymek istiyorsanız kesinlikle vücut hatlarınızın orantılı olması gerekmektedir.

Balık model abiyeler daha çok zayıf bayanların seçimidir. Bilhassa basen bölgesinde sorun olanlar için bu modelin tercih edilmesi uygun değildir. Eğer basen bölgenizde sorun varsa ya da aşırı kilolu bir vücuda sahipseniz balık model abiye ile daha da iri bir görünüm ortaya çıkacaktır. Kendinize güveniyorsanız ve aşırı kilonuz yoksa V yaka pul payetli balık abiye seçerek omuz ve basen dengesi sağlayabilirsiniz. Bu konuda seçim tamamen sizin zevklerinize bağlı olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git