Pembe ve Kahverengi Fular Modelleri

Son birkaç yıldır, çok fazla kullanılan fularlar, birlikte kullanılan giysiyi renklendirip, canlı bir görüntü katmaktadır. Gömlek, ceket ve düz renk dar penyelerin üzerine bağlanan fularlar, çok büyük ebatlarda veya küçük, kenarları pul ve boncuklar ile işlenmiş olabilir. Çiçekli, kareli, çizgi desenli modelleri mevcuttur. Bohem giyim tarzının moda olacağı 2019 ilkbaharı, giysiler ile uyumlu renk ve desendeki fularlar çok fazla karşımıza çıkmaktadır.

Ceketler İle Kullanılan Pembe Kahverengi Fularlar

Pembe ve kahverengi birlikte kullanıldığında, birbirini tamamlayan, uyum oluşturan renklerdir. Bu iki rengin karışımı desenli fularlar, kahverengi, krem rengi, beyaz, pembe ve sütlü kahve tonlarındaki ceketler ile kombinlenerek kullanılır. Süet kumaşların moda olacağı 2019 ilkbaharında, kahverengi süet bir ceketle üstüne bağlanan küçük ebatta kahverengi ve pembe karışık desenli fular, yılın modasını yansıtan bir görüntü yaratacaktır.

 

Gömlekler İle Kullanılan Pembe Kahverengi Fularlar

Beyaz, krem, açık kahverengi ve pembe renklerdeki gömlekler, kahverengi ve pembe karışımı desenli fularlar ile kullanıldığında, gömleğin sade görüntüsü yok olacak ve her zaman sade kullanılan gömlek, fular takıldığında, farklı bir giysi kullanmış havası yaratacaktır.

Dar Penyeler İle Kullanılan Pembe Kahverengi Fularlar

Dar, vücudu saran penye bluzlar, yakasında kullanılan büyük gösterişli fularlar ile sade görüntüsünden arındırılır. Pembe, beyaz, krem gibi açık renklerde penyeler ile kullanılan pembe ve kahverengi desenli fularlar, renkli ve bol aksesuarın moda olduğu, 2019 ilkbaharında, yılın modasını yansıtacaktır

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git