Tesettür Elbise Modelleri 2023

Tesettür Elbise Modelleri 2023
24 Şubat 2023 tarihinde eklendi, 646 kez okundu.

Tesettür elbise modelleri farklı modellerden oluşabilir ve kişiler kendi tarzlarına en uygun olanı rahatlıkla tercih edebilir. Tesettür elbise modellerine gardırobunda aktif olarak yer vermek isteyenler yeni yılda farklı modeller için yer açmaya başladı. 2023 yılında tarzların nasıl olacağı, hangi renkler ile çok sık karşılaşacağımızın ipuçlarını 2022’nin sonlarında aldık.

Yeni yıla girdiğimiz andan itibaren çoğu mağazada, vitrinde ve online dükkanlarda bu elbiseleri görmeye ve hatta giymeye bile başladık. 2023 tesettür elbise stilleri arasından herkes kendi zevkine uygun olan modellere yönelebilir.

Maxi Elbiseler

Maxi kadın elbiseleri herkesin çok sık tercih ettiği modeller arasında bulunuyor. Özellikle özel günlerde ve kutlamalarda çok sık tercih edilen bu elbise modelleri günümüzde hala popülerliğini koruyor. Uzun olmaları, uzun kollu olmaları ve farklı renkli modellerden oluşmaları sebebiyle çeşitlilik arz eden ve gardırobunda mutlaka yer verilmesi gereken modeller arasında.

Abiyeler

Tesettür abiye modelleri istenilen her an kullanılabilen fonksiyonel gardırop parçalarından biri. Tesettür abiye modelleri özellikle düğün ve nişan gibi davetlerde çok sık tercih ediliyor. Alınacak olan tek bir renk, birçok farklı düğünde ya da kutlamada giyilebilir. Kolaylıkla farklı ayakkabılar ve farklı aksesuarlar ile entegre edilebilen abiyeler birçok farklı yerde kurtarıcı parça olarak kullanılıyor.

Tesettür kombinleri 2023 için tıklayınız.

Midi Elbiseler

Midi elbise modelleri ile özellikle bahar ve yaz aylarında rahat etmek mümkün. Mide elbise modelleri özellikle bahar aylarında sık sık tercih ediliyor. Kış aylarında da kullanılabilen bu elbiseler ile üzerine herhangi bir palto giyildiğinde stilin tamamlanması mümkün. Bahar aylarında hırkayla, yaz aylarında ise doğrudan elbiseyi giyerek dışarı çıkmak artık çok kolay. Herkes istediği renge, zevke ve stile uygun olan midi elbiselere rahatlıkla ulaşabilir.

Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbise Modelleri

Wrap Elbiseler

Tesettür wrap elbiseler herkesin tercihi. Her dolapta mutlaka bulunması gereken bu elbise mandalları herkesin bedenine uygun olarak hazırlanıyor. Standart beden aldıktan sonra kemer bölümünden kendi bedeninize göre ayarlayarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hem yaz ve bahar ayları için hem de kış ayları için vazgeçilmez parçalardan biri isterseniz kutlamalar için kullanılır. İsterseniz günlük yaşamınızda sık sık tercih edebileceğiniz bu modeller ile kendinizi hem rahat hem de şık hissedeceksiniz.

Tesettür elbise modelleri trendyol için tıklayınız.

 

Kimono Elbise Modelleri

Tesettür kimono elbiseler dolapların vazgeçilmez parçalarından biri. Rahatlıktan ödün vermek istemeyen kişilerin ilk tercihlerinden biri olan bu elbise modellerini her yerden ulaşabilirsiniz. Günümüzde özellikle çok renkli modelleri satışa sunuluyor ve 2023 modası kataloglarının vazgeçilmez parçasını oluşturuyor. 2023 tesettür elbise stilleri ile kendinize yeni bir görünüm yaratabilirsiniz.

Peplum Elbise Modelleri

Peplum elbise tesettür giyiminin de önemli parçalarından biri. Hem feminen bir görünüm çizmek hem de bir yandan şıklıktan ödün vermek istemeyenlerin en çok tercih ettiği parçalar arasında. Özellikle şık davetlerde ve akşam yemeklerinde sık sık karşılaşılan bu kıyafetin birçok farklı modeli oluşturuldu. Farklı renklerde, desenlerde ve uzunluklarda aynı model elbisenin farklı türleriyle karşılaşılması mümkün.

Blazer Elbise Modelleri

Blazer elbise özellikle iş hayatında çok sık karşılaşılan bir model. İş yemeklerinde, iş davetlerinde, toplantılarda ve ofis ortamında rahatlıkla tercih edilebilen hem kişilik hem de ciddi bir görüntü sunan prezantabl kıyafetler arasında bulunuyor. Bu elbise modelini kullanarak hem kendinizi daha güçlü hissedebilir hem feminen bir çizgi içerisinde maskülenliğe de yer verebilirsiniz.

Tesettür Elbise Model

Tesettür Elbise Model

Şifon Elbise Stilleri

Şifon elbiseler kutlamaların vazgeçilmezi. Normal günlerde çok tercih edilmeyen şifon elbiseler, özellikle minik davetlerde daha çok kullanılıyor. Kısa süreli aktivitelerde toplantılarda ya da kutlamalarda şifon elbiseleri daha çok yer verildiği ile karşılaşıyoruz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz ve aynı zamanda şıklıktan vazgeçemeyeceğiniz önemli parçalardan biri.

Renkli Elbiseler

Çok renkli elbise modelleri tesettür modasının da içerisinde bulunuyor. Tek renk kullanmaktan ya da kapalı tonları kullanmaktan sıkılanlar için en çok tercih ettiği elbiselerden biri de çok renkli modeller. Renkli desenlerden ve sadece renk geçişlerinden oluşan binlerce yeni model bulunuyor.

2023 yılında özellikle pastel tonların öne çıkmasıyla neon renklerde yapılan renkli elbiseler de var. Karmaşık renklerden oluşan bu modelleri kullanarak hem gardırobunuza yeni bir görünüm sunabilir hem de stilinizi tamamlayacak aksesuarları kullanarak fark yaratabilirsiniz.

Boğazlı Elbise Modelleri

Boğazlı elbiseler özellikle kış aylarında çok sık kullanılıyor. Kış aylarında rahatlıkla kullanılabilen modellerden biri de boğazda elbiseler hem istenilen şekilde kullanabilmeleri hem de soğuk havalara karşı önlem olarak girmeleri sebebiyle sürekli olarak raflarda gördüğümüz ürünlerden biri. Özellikle bu elbiseler, bot ya da topuklu ayakkabı ile kombin yapıldığında modern – şık bir imaj yaratılıyor.

Uzun Kollu Elbiseler

Uzun kollu elbise modelleri farklı seçeneklerden oluşuyor. Kabarık kollu elbise modelleri, dar kollu elbise modelleri, dirseğe kadar uzanan modeller birbirinden farklı stilleri içerisinde barındıran uzun kollu elbiseler her gardıropta mutlaka yer alan parçalardan birkaçı. Ne giyeceğim derdine son veren bu elbiseler ile 2023 tesettür elbise stillerinden birine sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git