Neon Abiye Elbise Modelleri

Eğer iddialı ve çılgın bir tarza sahip iseniz neon elbiseler tam size göre. Neon renge sahip elbiseler enerjik ve canlı görünmenizi sağlayarak girdiğiniz ortamda bütün dikkatleri üzerinize çeker. Ayrıca özel günlerde tercih edeceğiniz neon abiye modelleri sayesinde bütün gözler üzerinizde toplanır.

Neon Abiye Modelleri Çeşitleri

Neon dendiği zaman aklımıza ilk olarak yeşil tonlar ve fuşya gelir. Bu renkler genel olarak en çok tercih edilen renklerdir. Giyeceğiniz ortama göre ve vücut tipinize göre abiye modeli değişmektedir.

Ancak genel anlamda neon rengi tek olarak kullanmalı ve vücudunuzda beğenmediğiniz, göze gelmesini istemediğiniz kısımlar var ise tam tersi kısımları vurgulayarak kullanmalısınız. Abiye de neon rengi vurgulamak istediğiniz kısımda tercih edin. Neon abiyelerde vücudu saran modeller çok daha şık bir görününüm elde etmenizi sağlar.

Neon Abiye Kombinleri

Özel günlerde dikkatleri çekmek ve ortamdaki en şık en gözde bayan olmak isterseniz neon abiye modelleri muhakkak tercihleriniz arasında yer alsın. Neon renkler çok iddialı renkler olduğundan dikkatli kombin yapmak gerekir. Neon renk tek bir yerde kullanılmalıdır. Elbise neon seçildi ise eğer kullanılacak aksesuarlar abartıya kaçmamalı ve sade olmalıdır. Kombin öyle bir ayarlanmalı ki sizden daha fazla dikkat çekmemeli. Neon abiye modeli seçecekseniz eğer kombinleyeceğiniz diğer parçaların renkleri soft olmalıdır. Özellikle ayakkabı soft renk seçilmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git