Askılı Abiye Modelleri

Abiye elbiseler özel günlerin vazgeçilmezi ve bu özel günlerde bayanların şıklıkta içten içe yarıştığı davetlerin olmazsa olmazlarındandır. Böyle özel günlerde abiye seçimi oldukça önemlidir. Her vücuda her model yakışmaz. Vücut tipine ve tarza göre abiye modeli seçilmelidir. Çünkü onlarca çeşit abiye modeli arasından seçim yapılacaktır. Dekolte abiye modelleri, askılı abiye modelleri, yırtmaçlı abiye modelleri ve daha niceleri… Bunun için önce giyilebilecek tarz belirlenmeli ardından vücut tipine göre yakıştırılmalıdır.

Askılı Abiye Modelleri Çeşitleri

Zarif ve modern görünmek için ince askılı modeller tercih edilmelidir. Klasik bir görünüm isteniyorsa eğer daha kalın askılı modeller tercih edilmelidir. Özellikle yaz aylarında tercih edileceğinden daha soft tonlarda abiye modelleri tercih edilmelidir. Askılı abiye modellerinde askı kısımları güpür dantelli ya da boncuk işlemeli olanlar sizi daha tarz ve şık gösterecektir. Boncuk işlemeli olanlar son yıllarda en çok tercih edilen trend modellerdendir.

Askılı Abiye Modelleri Hangi Durumlarda Tercih edilmelidir?

Öncelikle askılı abiye modelleri her yaşta rahatlıkla tercih edilebilecek elbiselerdir. Her vücut tipinde askı detaylı abiye modeli tercih edilebilir. Genellikle ilkbahar ve yaz mevsiminde tercih edilmesi gereken modellerdir. Kır düğünlerinde, açık alanlarda yapılan davetlerde tercih ederseniz çok şık bir görünüm oluşturur. Aynı zamanda yazın salonda, gece partilerinde, kokteyllerde askı kısmı işlemeli ya da dantelli modellerle göz kamaştırabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git