Erkek Çocuğuna Özel Kombinler Ve Yaz Trendleri

Tasarımcılara göre erkek çocuk yaş gruplarına göre spektrum renkler seçilmeli. Stilistler, okul öncesi çağındaki çocuklar için modaya uygun giysiler almayı öneriyor. Çünkü zevk ve şıklık anlayışının çocukluktan kazanıldığını savunuyorlar.

Bu yaz tasarımcılar erkek çocuğuna özel kombinler için açık mavi kottan ceketler, şortlar, pantolonlar ve gömlekleri birleştirmeyi öneriyor.  Yaz kıyafetlerinde palmiye deseni, geometrik motifler, çizgiler, düğmeler, patchwork teknolojisinin yaygın kullanımını görüyoruz. Ayrıca nakışlar veya büyük logolarla süslenmiş tasarımlar da dikkat çekiyor.

Erkek Çocuğuna Özel Kombinler Ve Pantolon Tarzları

Haki tonlar ve askeri desenler ceketler ve pantolonlar 2019 yazı, erkek çocuk kıyafetleri trendleri arasında. Kargo şortlar, hacimli ve büyük cepleriyle hem popüler hem rahat. Geniş rapçi, dar cepli rapçi pantolonlar, yırtık grunge kotlar da bu yazın gözdelerinden. Kot ceketler yazın enerjisine uygun temalarla, tropikal balık desenleri, su altı dünyasının sakinleriyle süslü tişörtlerle, şortlarla kombinlenebilir. Motorcu tarzı kot ceketlerde yeni sezon renkler ve vintage havasını arttırmak için baskıların kullanıldığını görüyoruz.

Erkek Çocuğuna Özel Kombinler Ve Takım Şıklığı

Keten pantolonlarla, şık düz, açık renkli tişörtler ve omuza atılan pamuklu trikolar da yaz akşamları için erkek çocuğu modasının göz alıcı parçaları arasında

Parlak renklerin haricinde siyah beyaz takımlar ve onları süsleyen kemerler erkek çocuğuna özel kombinler arasında birbirinden şık seçenekler oluşturur. Erkek çocuk dinamizmini engellemeyecek, içinde rahat hareket etmelerini sağlayacak açık renk, pamuklu, organik takım elbiseler, kruveze yeleklerle bütünlenebilir. Yelekle kullanılacaksa, beyaz mevsim kumaşlarından düz renkli gömlek ve kıravatla ya da kareli, çizgili gömlekle, polo yakalı, sıfır yakalı tişörtlerle takımlar kombinlenebilir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git