Yazlık Kız Çocuğu Elbise Modelleri

Yazlık Kız Çocuğu Elbise Modellerinde Trend

Bu yaz modası kız çocuklarını mutlu edecek detaylarla taçlandırılmış. Çocukların içinde kendilerini rahat hissedebilecekleri yazlık kız çocuğu elbise modelleri için sağlıklı ve organik kumaşların kullanımının tercih edildiğini görüyoruz. Çocukların olumlu enerjisini yansıtan canlı renkler, sağlıklı, pamuklu, organik kumaşlar, şık tasarımlar yaz sezonunda ön planda. Yazlık elbiseleri süsleyen kat kat kumaşlar, nakışlar, kurdeleler ve payetler kesinlikle küçük prensesleri memnun edecek detaylar arasında.

Yazlık Kız Çocuğu Elbise Modellerinde Doğa Teması

Renkli, pozitif enerjili ve eğlenceli baskılar koleksiyonlarda sıkça karşımıza çıkıyor. Çiçekli ve leopar desenli kombinler bazı markaların vazgeçilmezleri arasında. Kalın harfli logolarla imzalanmış tasarımlar, koyu renk baskı efektleri ve damlama şeklinde baskılar bu yaz kız çocuğu elbise modasının çarpıcı detaylarından. Ayrıca çiçek desenli baskılar, yeşilin tonları,  saçaklar, ham kenarlar, fırfırlar, kıvrımlı etek kenarları kırsal görünüm elde etmek için düşünülmüş. Limon ve gün ışığı tonları, turuncu ve kahve karışımının tonları trend renklerin gözdeleri.

Yazlık Kız Çocuğu Elbise Modellerinde Deniz Esintisi

2019 yazlık kız çocuğu elbise modelleri tasarımları doğa, çiçek ve gezegene saygı, çevre temalarıyla süslenmiş. Ayrıca tasarımlarda barış, sevgi, iyimserlik ve pozitif enerji temalarına da yer verildiğini görüyoruz. Orijinal renkler ve stillerle dolu büyülü koleksiyonlar küçük kızları heyecanlandırıyor.

Denizin büyülü dünyasında minik denizkızları için sualtı teması da unutulmamış. Katmanlı elbiseler, balık, nilüfer, denizyıldızı motifli baskılar, balık pullarını andıran payetler denizkızlarını mutlu edecek. Sörf stili, klasik elbise formunun tahtını parlak metalik gümüş renkli neopren ve lycra kumaşlarla sarsıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git