Uygun Gömlek Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Uygun Gömlek Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?
13 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 1.158 kez okundu.

İster zayıf, ister kilolu, isterseniz de atletik bir vücuda sahip olun, kendiniz için uygun olan gömlek stil ve bedenini bulmak hiç de göründüğü kadar kolay değildir. Herhangi bir mağazada beğenmiş olduğunuz bir ürünün kimi zaman bedeni uymaz, kimi zaman omuzları geniş gelir, kimi zaman da manşetleri.

Fit bedenler deneyin :

Bazı gömlekler takım elbise ile giyilmesi için klasik kesim ile üretilir, bu tarz gömlekler mutlaka pantolon içine sokulmalıdır, eğer fit gömlekler gibi dışarıda bırakacak olursanız çok fazla uzun gelecek, dikdörtgen kutu gibi bir görüntü oluşturacaktır. Böylelikle zayıfsanız çok daha fazla cılız, kilolu iseniz de gerçekte olduğunuzdan çok daha fazla kilolu görünürsünüz. Bu ters durumdan kurtulmanın tek yolu da vücut bedeninize tam oturan, fit kesim gömlekler tercih etmektir.

Fit gömleklerin bazıları bel hizasına kadar gelirken bazıları da fermuar hizasını geçmektedir, bunun nedeni gömleğinizi kullanacak olduğunuz alanlarda daha rahat etmenizdir. Örneğin fit görünmek istiyor fakat yine de klasikten vazgeçemiyorsanız uzun kesim gömleklerden almalısınız, böylece gömleğinizi rahatlıkla pantolonunuzun içerisine sokabilirsiniz. Normal fitler gibi gömlek sürekli pantolonunuzdan çıkmaz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git