Anne Kız Tütü Etek ve Elbise Kombinleri

Bale yapan kadınların bale gösterileri esnasında kullandıkları kıyafetlere tütü adı verilmektedir. Kabarık ve cici görünümlü bu etekler balerinlerin özgür hareket etmesini sağlarken şık görünmelerini de sağlamaktadır. Tütü eteklerin cici görüntüsünü moda dünyasına taşıyan tasarımcılar sayesinde hanımlar tarafından çok sevilen tasarımlar ortaya çıkmış oldu.

 

Tütü’nün Şirinliği

Bale yapan kadınların asaletinin ve masumiyetinin simgesi olan tütü etekler modacılar tarafından ilk olarak bebek elbiselerinde kullanılmaya başlandı. Daha sonra her yaştan kadın için tasarlanıp satışa sunulan tütü eteklerden gelinlik modelleri bile tasarlandı.

Tütü eteklerin şirin ve masum görüntüsü her buluştuğu kıyafet modelinde etkisini hissettirmeye devam ediyor ve tütü etekler hanımlar tarafından çok seviliyor.

 

Çocuklar Da Tütü’yü Sevdi

Tütü modasının her yeri sarması üzerine hanımlar beğenerek bebeklerine tütü etekler giydirmeye başladılar. Çocuklar tarafından da sevilip talep edilen tütü etek modelleri ile harika kombinler tasarlandı.

Son dönemlerde moda olan anne çocuk aynı kıyafeti giyme trendi sayesinde hanımlar da tütü eteklerden giymeye başladı.

 

Anne Ve Kız Tütü Takımları

Doğum günleri, özel davetler, partiler gibi ortamlarda anneler bebekleri ve çocukları ile aynı kıyafetleri giymeyi çok seviyorlar. Bu durumu takip eden tasarımcılar bebekler için tasarladıkları tütü etekleri anne ve çocuk takımlarına da uyarladı ve anne kız tütü etek takımları ortaya çıkmış oldu.

Özellikle pastel tonlardaki tütü etek modelleri büyük ilgi görürken bir çok hanım tül parçalar alarak lastik yardımı ile evde kendi tütü etek takımlarını da diker oldu.

Tütü etek takımlarında en sevilen detaylar arasında da saten kurdeleler ile inci ve pırlanta boncuklar ile süslenmiş tütü etekler yer alıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git