Yaza Özel Sandalet Modelleri

Yaza Özel Sandalet Modelleri                                                                 

Yaz mevsimine yavaş yavaş yaklaştığımız şu günlerde, en çok sevindiren üzerimizdeki ağır paltoların, kabanların, kışlık elbiselerin, çizme ve botların dolaplara kaldırılması olacaktır. Güneşin o sıcacık yüzü, üzerimizdeki elbiselerimize de yansıyacak ve ince yaz tonlarında elbiseler, etekler, bluzlar, sandalet ve terlikler gardırobumuzdaki yerini alacaktır.

Hal böyle oluca da, modacılar yaz mevsimine uygun kıyafetler için çoktan atağa geçmiş ve Yaza özel sandalet modelleri ile canlı,  farklı modellerdeki elbiseleri, şort ve kıyafetleri henüz kış bitmeden defilelerle tanıtmışlardır.

Yaza özel Sandalet modelleri nelerdir?

Birbirinden şık ve farklı tonlardaki kıyafet ve sandaletler mağazalarda yerini almıştır. Özellikle ayak sağlığını düşünenlerin tercih edebileceği pek çok Yaza özel sandalet modelleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen modellerden birisi, halat sandalet modelleridir. Bilekten bağlı parmak arası bu şık sandaletler, antibakteriyel ip özelliği ve bu senenin moda renkleri olan, vizon, bej, altın, yeşil ve beyaz renk seçenekleri ile elbiselerin altında farklı bir tarz oluşturuyor.

Hem konforu, hem şıklığı aynı anda yaşamak isteyenler için düz taban babet sandaletler en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bunlar, bazen arkası açık, terlik tipi sandaletler iken, bazen de arkası ve ön kısmı kapalı ortopedik sandaletler olarak da bulunabiliyor. Özellikle topuklu giymeyi seven bayanlar için tasarlanmış topuklu sandalet modelleri de son zamanların trendleri arasında görülüyor.

Yaza özel Sandalet modelleri tercih ederken neler dikkat edilmeli

Hem rahat hem de şık bir model tercih ederken öncelik ayak şekline ve yapısına uygunluğu ön planda olmalıdır. İp, babet ya da yüksek topuklu sandaletler alırken önce rahatlık, sonra dayanıklılık ve uygun fiyat da olmasına dikkat edilmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git