Volanlı Tesettür Abiye Modelleri

Tesettürlü bayanlar için özel olarak üretilen abiye modelleri her geçen gün farklı detayları ile ilgi çekiyor. Abiyelerde kullanılan detaylar ile tesettür giyime farklı bakış açıları getirilirken özel gecelerde de şık bir stil sunuluyor. Volanlı tesettür abiye modelleri tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği modellerden olurken farklı tarzları ile her ortamda fark edilmeyi sağlıyor.

Omuz ve kol detaylarında kullanılan volanlar tesettür giyime ideal bir şıklık sunuyor. Özellikle düğün, nişan ve söz gibi davetlerde volanlı abiye modelleri ile ortamın en şık bayanı olmak mümkün. Volanlı abiyelerin kilolu bayanlar içinde avantaj olduğunu söylemek mümkün. İlk bakışta ilginin kol ve omuz detaylarına toplanması kiloları gizlemek için bir yöntem olabiliyor.

Güzelliğini ve şıklığını ön plana çıkarmak isteyenlerin seçimi olan volanlı abiyeler püsküllü modelleriyle de sezona uyum sağlıyor. Püskül detayı ile birleşen volanlar sezonun en beğenilen tesettür abiye modeli olurken tesettür giyimde de volan detayının şıkça kullanılabileceğini görüyoruz.

Tesettürlü bayanların volanlı abiye ile istediği bölgeyi gizlemesi mümkün. Bel kısmında kullanılan volanlar göbek kısmındaki fazlalıkları gizlemek için ideal bir model olmaktadır. Şıklığını ön plana çıkarmak isteyenler içinse omuz detayları ile ön plana çıkan volanlı tesettür abiye modelleri ilgi çekiyor. Volanlar ile hareketlendirilen İspanyol kol tarzı tesettür abiyeler de özel gecelere renk katıyor. Şıklığınızı ön plana çıkarmak isteyenlerdenseniz vücudunuza uygun volanlı abiye seçimi ile bunu başarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git