Tesettür Modası Günlük Giyim Önerileri

Her geçen gün artan tesettür giyim markaları sayesinde birçok kombin çeşidi ve yeni kıyafet çeşitleri ortaya çıkmaktadır. Tesettür giyime sahip olmasa bile mutaassıp giyinen bayanlar da tesettür modasını yakından takip etmektedir.

Bayanların alışveriş yaparken veya giyinirken en çok zorlandığı konu kombin yapmak, daha doğrusu aldıkları parçaları kombinlemektir. Eğer siz de tesettür modası benimseyen kadınlardan iseniz sunacağımız birkaç kombin örneğini günlük giyim için kullanabilirsiniz.

İşte tesettürlü bayanlar için derlediğimiz günlük giyim önerileri;

  • Son dönemlerin modası haline gelmiş gabardin pantolon veya kot pantolon ile tunik veya kap çeşitleri tercih edilebilir. Bu spor bir tarz oluşturduğundan dolayı üzerine şal takılabilir. Soğuk havalar için şişme montlar, spor ayakkabı veya sportif tarzda bir bot kullanılabilir. Ayrıca son tamamlayıcı olan çanta ise bol cepli bir çanta ya da kibar bir sırt çantası olabilir.
  • Klasik bir tarz isteyenler; Kumaş etek veya kumaş pantolon üzerine gömlek ya da bluz kullanmalıdır. Üzerini soğuk havalarda pardösü, sıcak havalarda ceket veya ferace ile, ayakkabı seçiminiz ise babet veya yumurta topuk ayakkabılar olabilir.

Yukarıda verdiğimiz örnekleri çeşitlendirebilirsiniz. En önemli detay sizin kendi vücudunuza yakışan bir giyim tarzı benimsemenizdir. Bazı bayanlara sportif giyim tarzı daha güzel olurken bazılarında ise klasik giyim tarzı yakışmaktadır. Renkleri ve desenleri dilediğiniz tarza göre tasarlarsanız çok daha şık bir giyime sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git