Stiletto Kombin Önerileri ve Modelleri

Kıyafet kombinlerinde kadınların dikkat ettiği bir çok detay bulunmakta. Bu detaylar arasında en kritik olanı ayakkabılar. Kombinlerde oluşturulacak görünümün en önemli parçası olarak görülen ayakkabılar kadınlar için aynı zamanda bir tutku halinde.

Etkili Kıyafet Kombini Yapmanın Yolu

Kadınlar için adeta başarı imzası olan şık kombin yapma tutkusu çoğu zaman işkenceye dönüşebiliyor. Kombin yaparken zorlanılan anlara ilaç gibi gelen parçalar da ayakkabılar oluyor. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki kombin yaparken öncelikle giyeceği ayakkabıya karar veren kadınlar kalan kısmı daha hızlı ve başarılı tamamlıyor.

Kadın Ayakkabında Kültleşen Modeller

Kadın ayakkabılarında her sezon koleksiyonlara bir model damgasını vuruyor. Ancak birkaç sezondur değişmeyen bir kült model var ki o da stiletto ayakkabılar. Giyilen kıyafetin havasını anında değiştiren stiletto ayakkabılar bu özelliği ile kadınların vazgeçilmezi haline geliyor.

Spor giyim ya da şık giyim şeklinde başlanmış herhangi bir kombinde stiletto ayakkabı kullanıldığında etki tamamen şekil değiştiriyor ve giyen kadına çekici bir etki bırakıyor.

Erkekler de stilettto giyen kadınların daha çekici göründüklerini doğruluyor. Bu yönüyle stiletto ayakkabılar kadınlar tarafından sevilerek kullanılıyor.

En Çok Satan Stiletto Modelleri

Birkaç sezondur vazgeçilmez parçalar arasında olan stiletto ayakkabı modelleri 2019 yaz döneminde de etkisini sürdürmekte. 2019 yaz aylarında en çok satan stiletto modelleri arasında;

  • Ten rengi stiletto modelleri
  • Bilekten bağlı stiletto modelleri
  • Zımba detaylı stiletto modelleri
  • Rugan stiletto modelleri
  • Pastel renkler ile tasarlanmış stiletto modelleri
  • Renkli desenler ile tasarlanmış stiletto modelleri yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git