Sarı Mezuniyet Gecesi Abiye Elbise Modelleri

Sarı renk enerjinin, hareketin ve gençliğin simgesidir. Bu yüzden de mezuniyet partilerinde, bitirme balolarında en çok tercih edilen renkler arasındadır. Sarı renkli mezuniyet elbise modelleri, bu anlamda çok çeşitlenmiş ve her tarza göre üretilmiştir. Sarı rengin yaydığı enerji ile gençlerin mezuniyet heyecanları birleştiğinde ortaya muhteşem görüntüler çıkacaktır.

Sarı Renkli Prenses Model Mezuniyet Elbisesi

Sarı renkli prenses model mezuniyet elbiseleri, genelde kısa, ya da diz üstü olacak şekilde tasarlanır. Bu modeller ismine bağlı olarak straples ve minidir. Göğüs kısmı tamamen taş işlemeli şekildedir. Taş işlemesinin altından itibaren başlayan sarı elbise ise açılarak aşağıya doğru ilerler. Bu elbise kabarık bir görüntüye sahip olduğundan mini bir topuklu ile kullanılabilecektir. Bacak boyunun uzun olmadığı durumlarda ise elbise altına sivri topuklu, platform bir ayakkabı seçilmelidir.

Sarı Renkli Dar ve Askılı Elbise Modelleri

Sarı renkli dar ve askılı elbise modelleri, genç kızların kusursuz fiziğini sergilemek için seçebileceği bir modeldir. Prenses modele göre daha ağır bir görüntü oluşturan bu elbisenin altına bilekten bağlamalı bir topuklu ayakkabı seçilmelidir. Elbise v yaka ise inci bir gerdanlık, yuvarlak yaka ise boynu saran bir kolye takılmalıdır. Elbisenin boyu mini alacağından giyen kişinin yaşını büyütmeyecek olan modelin en sık kullanılan türü çerçeve yaka olanlarıdır, küçük göğüsleri dolgun gösterebilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git