Kız Çocukları İçin Pembe Etek Modelleri

Kız çocukları için pembe etek modelleri, onların hayatında önemli bir yer kaplar. Kız çocuklarının en sevdiği renk olan şeker pembesi hemen hemen her kıyafetinde yer alır. Çocuk bu rengi gördüğünde istemsizce bir dokunma, elleme, bakma ve alma hissi duyar. Bu onun ruhundan başlayan ve büyürken de devam eden zarafetinin simgesi olarak adlandırılabilir. Bu anlamda etek seçiminde pembenin yoğun olduğu kız çocuk dolapları çeşitli pembe kot eteklerle, pembe tütü takımlarıyla ve pembe pili eteklerle dolu olacaktır.

Pembe Pilili Etekler

Pembe pilili etekler, çan etek de denebilen bir modeldedir. Belden aşağıya doğru indikçe açılan bir modele sahip olan etekler neredeyse her renk bir tişört ile tamamlanabilir. Bu etekler minik çocukların, küçük birer hanımefendi olmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede kızınızda etekli günlerindeki değişimler kolayca fark edilebilecektir.

Pembe Tütü Etekler

Tütü son yıllarda ortaya çıkan bir etek modelidir. Tamamen tülden üretilen bu etek kat kat ve çok kabarıktır. Duruş ve şekil itibari ile kısa sürede kız çocuklarının dikkatini çeken etekler, hemen hemen her kız çocuğunun dolabında yer alır hale gelmiştir. Bu etekler elbise şekline getirilebileceği gibi farklı materyallerle kostüm olarak da kombinlenebilir. Pembe tütü etekler kolay temizlenebilen bir özelliktedir. Ayrıca kirlendiği de çok fazla belli olmayacağından sık temizlik istemez.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git