Kayık Yaka Abiye Modelleri

Modern, ancak bir o kadar da sade bir abiye seçimi yapmak isteyenler için birbirinden şık kayık yaka abiye modelleri bulunmaktadır. Kayık yaka abiyeler son yıllarda hem özel davetlerin, hem de günlük organizasyonların en şık elbise seçimi oluyor. Düğün, nişan gibi davetlerde kullanabileceğiniz kayık yaka abiye modelini aynı zamanda günlük bir doğum günü partisinde de kullanabilirsiniz. Bu noktada tek bir abiye modelini çeşitli konseptler için kombin etme şansı sizleri bekliyor olacak. Özellikle mini kayık yaka abiye modelleri günlük yaşamda da kullanabileceğiniz bir elbise seçimidir.

 

Kayık yaka abiye seçiminize biraz iddia katmak istiyorsanız son dönemlerde abiyelerde trend olan püskül detayına yer verebilirsiniz. Püsküllü kayık yaka abiyeler sadeliğin ve ihtişamın bir arada kullanılabileceği seçimlerdir. Kayık yaka abiye seçimi yaparken aslında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tarzınız olmalı. Kimi abiyelerde göğüs detayı, kimisinde ise daha kapalı modeller mevcut. Bu noktada abiyenizle nasıl görünmek istediğiniz tamamen sizin seçiminize bağlıdır.

Feminen bir görünüm yakalamak istiyorsanız moda trendleri arasında yer alan ve herkes tarafından beğenilen dantel detayını kayık yaka abiye seçiminizde kullanabilirsiniz. Balık kesim ve dantelli kayık yaka abiye ile özel gecelerde davetin en şık bayanı olmayı başarabilirsiniz. Uzun kayık yaka abiye seçimi yaparken saç modelinizi mutlaka sade bir topuz tercih etmenizi öneririz. Bu sayede asaletin ve sadeliğin birleşimi ile tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git